Návštěvní kniha

Ivan / 22.01.2019 - 11:12

Krásný hotel, výborná kuchyně, příjemný personál. Pokoje velké a hezky zařízené. Romantická večeře pro dva byla nad naše očekávání. Ceny celkově příjemné. Jeli jsme jako pár a za nás rozhodně velká spokojenost. Rádi se opět vrátíme.

Miroslav Drlík a spol. / 02.01.2019 - 15:12

Stejně jako v loňském roce jsme využili nabídky silvestrovského pobytu v hotelu HAVEL a opět jsme byli velmi spokojeni s nabídkou vašich služeb. Ubytování velmi pěkné ,personál vstřícný a ochotný,naši velkou spokojenost potom završil silvestrovský večer ,který jsem si pěkně užili.Pobyt u vás mohu jen doporučit...

Hanka / 21.11.2018 - 18:06

Krásný hotel na skvělém místě,pěkné pokoje.Moc příjemný personál od recepce přes servírky po číšníky.Byli jsme už podruhé a rádi se opět vrátíme.

Tomáš / 16.11.2018 - 20:51

Jedním slovem super. Jeli jsme s přítelkyní na romantický pobyt 3dny/2noci deluxe a krása. Pokoj na klizený, útulný. Personál úžasný a i když jsem nečekal, že bych tam jel, protože přítelkyně onemocnila, tak mi zavolali a přeobjednali datum, což jim za to moc děkuji.

Katka / 13.11.2018 - 18:22

Nádherné ubytování v pohádkovém Rychnově. Pokoje jsou naklizené, útulné a vkusně vybavené. Hotel disponuje parkovištěm přímo před vchodem, přístup do něj je bezproblémový v jakoukoli denní či noční hodinu. Zaměstnaný je tu velmi příjemný, vstřícný, plně informovaný personál, se kterým je radost komunikovat. Ráda se někdy vrátím!

Veronika / 23.10.2018 - 11:32

Klidné a milé prostředí, ideální na víkendový odpočinek. Personál na úrovni, pokoje krásné a nejskvělejší jídlo v celém Rychnově :-) Děkujeme.

Jana / 18.09.2018 - 10:51

Krásně prožitý víkend, pěkný hotel, milý personal, vynikajicí jídlo, moc děkujeme

JIří / 31.08.2018 - 12:33

Velmi pěkný pobyt. Vše proběhlo podle naších představ. Personál byl stále usměvavý a ochotný.

Daniela / 28.08.2018 - 09:08

Víkendový pobyt byl super, pěkný hotel, vstřícný a stále usměvavý personál, vynikající jídlo, děkujeme.

Daniel / 27.08.2018 - 17:39

Pobyt na 3 dny/2 noce byl celkově skvělý. Po celou dobu na všech místech /recepce, restaurace, kavárna/ velmi milý a ochotný personál. Pokoj prostorný, čistý. Snídaně velmi pestré a bohaté a výborné. Oběd i vícechodová večeře vynikající kvalitou i úpravou i možností výběru. Celkově jsme byli naprosto spokojeni!

jitka schiffnederova / 22.08.2018 - 18:37

Víkend ve Vašem hotelu byl krásný,slavili jsme s manželem 27 výročí snatku.Pokoj de luxe byl krásný,prostorný a hlavně čistý,včetně koupelny a wc.Personál ochotný,vstřícný.Jídlo na 1.Jedním slovem SUPER.Rádi se k Vám vrátíme a doporučíme. Malá výtka - noční rámus na náměstí za který nemůžete a neovlivníte.Asi by to chtělo lepší spolupráci s policií.Ale přesto děkujeme Jitka a Pavel Schiffnederovi

Zdena / 13.08.2018 - 16:23

I když jsme strávili s přáteli v hotelu jen jednu noc, byli jsme všichni spokojeni jak s ubytováním, tak s přístupem zaměstnanců, hlavně recepce.

Hanka / 30.07.2018 - 17:52

Hotel můžu s čistým svědomím doporučit moc příjemný personál od recepce po servírky i číšníky.Bohaté snídaně bylo z čeho vybírat i večeře byla výborná.Hotel by potřeboval renovaci ale i tak to bylo moc pěkné.

Pavel / 26.07.2018 - 09:18

Dobrý den,dne 25.7. jsme na zahrádce pivnice hotelu Havel měli malou firemní oslavu - chceme touto cestou poděkovat za skvělou obsluhu a služby především díky slečně Nikol, která nás ten den obsluhovala- milá, vstřícná , ochotná - zkrátka dobrý personál, dělá dobré služby

Martina Balušková / 20.06.2018 - 17:40

Strávila jsme ve Vašem hotelu víkend s manželem. Možná proto, že jsme si zaplatili “pouze” levnější pokoj před rekonstrukcí, jsme dostali to co jsme dostali. Oprýskaná, opadávající omítka by možná ani tak nevadila, jako spíše to, že netekla teplá voda. I přesto, musím pochválit personál který byl velice milý a vstřícný. Příště si tedy raději připlatíme dražší pokoj, a spokojenost bude stoprocentní. M.B.

Marek Bernášek / 05.05.2018 - 15:27

...nedopatřením jsem přerušil předchozí vzkaz - tak tedy co se týče jídla,taková svíčková nebo steak z lososa a k tomu kulajda s liškami,prostě fantazie! Zkrátka,hotel Havel v Rychnově můžeme všem doporučit a sami se sem určitě někdy vrátíme! Mára,Jíťa a pes Eliška

Marek Bernášek / 05.05.2018 - 15:20

Dobrý den.V hotelu Havel jsme s přítelkyní a pejskem strávili víkend 23.-25.3.2018 v rámci pobytového balíčku Zimní víkendové radovánky.Pro tento sympatický hotel mám jen slova chvály. Ubytováni jsme byli v pokoji Classic,pokoje Deluxe již byly obsazené.Pokoj byl vybaven starším nábytkem,ale jinak byl hezký,prostorný a čistý,s krásným výhledem na náměstí.I pejskovi se líbil.Personál hotelu byl milý a příjemný,obzvláště číšník arabského původu,který nás téměř pokaždé obsluhoval.V dnešní době plné nenávisti a xenofobie by si leckterý "evropan" z něj mohl vzít příklad.Bez urážek a ironie-sympatický a ochotný chlapík. A pokud jde o jídlo,vše vkusně nazdobené a chuťově výborné!Měli jsme oběd i večeři,takže i možnost výběru,a třeba svíčková s karlovarským knedlíkem

Světlana a Jaroslav Krafkovi / 04.05.2018 - 07:34

V hotelu jsme strávili velmi příjemný pobyt ve dnech 27.-29.4.2018. Velice mile nás překvapila jak noblesa hotelu i pokoje, tak velice vstřícný a milý personál. Nádherně vyšlo i počasí, což při objednání více než půl roku dopředu není nikdy jisté. Jediným kazem na kráse je v tuto dobu uzavřený zámek v Rychnové nad Kněžnou - za to ale hotel absolutně nemůže. Naštěstí v okolí byli majitelé zámků vstřícnější, takže jsme svou touhu po objevování zajímavých míst uspokojili tam. Moc děkujeme a věříme, že se do hotelu i okolí znovu podíváme. JaS Krafkoovi

Jana Kučerová / 01.05.2018 - 19:47

S manželem jsme byli tento víkend hosty Hotelu Havel, děkujeme za velmi příjemný pobyt. Byli jsme ubytováni ve velmi prostorném a pohodlném rohovém pokoji ve II.patře s krásným výhledem na historické náměstí. Personál hotelu (i restaurace) byl velmi ochotný a příjemný, večeře i snídaně výborné. Rychnov i okolí nabízí velké množství krásných památkových objektů.

Prušinovští / 24.04.2018 - 13:59

Od přátel jsme za jistou výpomoc dostali víkendový pobyt v hotelu Havel. Personál tohoto hotelu byl skvělý a přívětívý, což se dnes mnohdy již nevidí. Překvapila nás velikost a tudíž komfortnost pokojů. Všude dostatečné množství různých skříněk, toaletka pro dámy, veliká koupelna a hlavně všudypřítomná čistota. Též restaurace je velice vkusně vybavena. Je sice menší, ale o to útulnější. Velice chválíme bohatost snídaní, skvělou kuchyni a v neposlední řadě místní pivo. Okolí je překrásné, turisticky lákavé a toho všeho jsme dosytosti využili. Děkujeme za krásný pobyt, na který budeme, také díky Vám, rádi vzpomínat.

Stránky