Návštěvní kniha

Lenka Víšová / 22.05.2024 - 15:02

Dnes 22.5.2024 jsme byli na obědě v Hotelu Havel. Využili jsme nabídky týdne, kdy se vaří jídla dle receptury M. D. RETTIGOVÉ. Polévka s žemčaty byla výborná a hlavní chod dle M. D. RETTIGOVÉ telecí kýta vyslaněná s vínem a rýže pečená se slaninou byl opravdu velmi, velmi dobrý, prostě gastronomické porno. Pan číšník, který nás obsluhoval byl kultivovaný člověk.

Jana Bednářová / 20.10.2023 - 18:48

Velice příjemný personál jak ráno na kávičce, kde Vám ji uvaří příjemná paní či slečna,tak i večer, když si jdete sednout na víno či večeři. Tam Vás zase obslouží příjemný mladík. Mohu jen doporučit.

Pavlína a Martin / 16.10.2023 - 11:36

Dobrý den, moc děkujeme za krásný říjnový víkend. Byli jsme velice spokojeni, krásný pokoj, výborná večeře, bohaté snídaně a velmi milý personál. Rádi se zase vrátíme..

Barbora Sedláková / 24.08.2023 - 15:17

Dobrý den, velmi děkujeme za příjemný (jako vždy) srpnový pobyt ve vašem hotelu. Můžeme jen doporučit! Sedlákovi, Vyškov

Janovští / 31.05.2023 - 21:24

Děkujeme za nevšední zážitek, který zcela předčil naše očekávání. Ubytování, kuchyně, personál, vše plný počet bodů. Takto vypadá profesionální přístup. Budeme doporučovat a moc rádi se opět vrátíme. Ať se daří a ještě jednou děkujeme a zdravime Janovští z Třebíče

Jan Novotný / 20.04.2023 - 13:44

Velmi děkujeme za (již tradičně) příjemný pobyt ve Vašem hotelu při březnové akci Vítání jara v našem rodinném Rychnovském pivovaru. S úctou a pozdravem pro všechny, kteří se starají o chod tohoto hotelu- Jan a Jiřina Novotní.

Bedřich Posekaný / 10.08.2022 - 13:06

Léta jezdíme na první víkend v srpnu od pátku do neděle do hotelu Havel. To co jsme zažili při letošní návštěvě, to nás šokovalo. Dne 3.6.2022, jsem si bohužel pouze telefonicky objednal pokoj 104.Nenechal jsem si písemně potvrdit rezervaci. Záznam v telefonu mám, ale ubytování na moje jméno nebylo. Byl mi nabídnut náhradní pokoj ve třetím patře. V dobré víře jsme ho s manželkou přijali. Ale byla to hrůza. Pokoj, bez možnosti řádného větrání, byl totálně přehřátý. V noci pršelo, tak větrání střešními okny bylo milimetrové, neboť by jinak pršelo do pokoje. Ventilátorek se točil, ale svou velikostí se jeho produktivita rovnala 0.SPÁT SE NEDALO A KDYŽ JSEM SE SNAŽIL ZÍSKAT VETŠÍ VENTILÁTOR, BYLO MI SDĚLENO, NEMÁME. ŽALUZIE, KTERÉ BYCH HLEDAL NA OKNECH, BYLY DŮKLADNĚ ULOŽENY VE SKŘÍNI. Snažili jsme se použít staré triky na ochlazení, ale i to bylo marné. Cena normálního classic, 1 + 2. patro a 3. patro = 1 450,00 Kč a 1 440,00 Kč.. Byla to letošní velmi nemilá zkušenost. Dnes asi dané slovo neplatí. bp

Jeníčkovi / 15.05.2022 - 18:03

Dobrý den, chceme poděkovat za krásný víkend ve vašem hotelu. Ochotný a milý personál, skvělé jídlo a krásné čisté ubytování. Určitě se rádi vrátíme.

manželé Puschnerovi / 01.02.2022 - 14:54

Moc rádi touto cestou děkujeme celému personálu Hotelu Havel za skvělý zážitek. Počínaje vždy pohotovými a ochotnými slečnami na recepci, přes přímého potomka rodu D´Artagnanů a jeho stále se usmívající dvorní dámu, umě přestrojené za obsluhu v kavárně, a konče chutnými a voňavými výtvory mistra kuchaře (-ky). Nelze opomenout čisté a útulné pokoje, vlastně všechny prostory hotelu dýchají atmosférou, která v nás zanechala jen ty nejmilejší pocity a hezké vzpomínky. Obzvlášť milé bylo překvapení v podobě romantické večeře na terase kavárny. A byl to tak silný zážitek, že nám ho nepřekazila ani průtrž mračen a následující bouřka. Jinak než vřele doporučit Hotel Havel při návštěvě Rychnova nad Kněžnou prostě nejde. Dáváme 10 z 5 hvězdiček. Ještě jednou všem děkujeme a přejeme mnoho zdaru a spokojených návštěvníků.

Vaclav / 31.05.2020 - 18:00

Dobrý den, tento vikend jsem navštívil s přítelkyní restauraci hotelu Havel a musím upřímne říci, že jsem byl velice překvapen nejen vynikající kuchyní, ale především milou a ochotnou obsluhou mladého číšníka. Radi tuto restauraci opět navštívíme a doporučíme přátelům

Milan a Jindra P. / 06.03.2020 - 13:52

Dobrý den,byli jsme velmi spokojeni s ubytováním i jídlem.Personál hotelu,tvoří převážně mladí snaživí lidé včetně všech tří recepčníh ,které jsme při svém pobytu poznali.Děkujeme a všem hotel Havel doporučujeme...

Tomáš / 17.01.2020 - 08:18

Hezký den, Na hotelu Havel jsem využili zimní relaxační víkendový balíček pro dvě osoby za přiměřenou cenu. Balíček byl oproti loňsku navíc doplněn o solnou jeskyni, hotelovou saunu a muzeum hraček, což bylo skvělé - bohatý program ! Jídlo vynikající jako minule a bohatá snídaně formou rautu! Obsluha na recepci i v restauraci milá a profesionální ! Pokoj prostorý a krásně zařízený. Bezproblémové parkování před hotelem. Drobnosti - prasklá žárovka v předsíňce a v koupeně u zrcadla, docela hlučný starší ventilátor v koupelně. Celému personálu hotelu ještě jednou děkujeme za příjemný pobyt !!! Tomáš

Cyril Vyšňovský / 01.11.2019 - 21:00

Dobrý den, výborný tatarák a pivo v hotelové pivnici. Obsluha byla a je velmi příjemná. Mladý číšník Tomáš a starší pan Djamaiel zaslouží velký obdiv. Cely večer se nám plně věnovali bez jediného pochybení. Moc jim ještě jednou děkujeme a těšíme se na další návštěvu.

Vašek / 31.10.2019 - 18:51

S ubytováním jsem byl velmi spokojen,všude bylo čisto,oblužný personál velice vstřícný a ochotný,umístění hotelu ve středu města je příjemné,je blízko k zámku a parku a ostatním kulturním památkám.Mohu doporučit všem, kdo se potřebují ubytovat v Rychnově n/Kněžnou. Jediný problém jsem zaregistroval po přečtení Návštěvního řádu, kde pod bodem č.8, bylo uvedeno,že na pokoji je minibar a na místo minibaru tam byla pouze nevychlazená voda Rajec 07/lt a to za cenu 65,- Kč postavená na konferenčním stolku.

Jitka a Tomáš / 18.09.2019 - 09:06

Rádi bychom vyjádřili velikánskou spokojenost s pobytem ve vašem hotelu. Pokoje máte velké, perfektně uklizené,soc. zařízení také bez chyby. Zejména bychom chtěli pochválit vaši restauraci, kde kromě výborného jídla jsme si navíc užili pocit, že jsme zde opravdu vítaní hosté. Což někdy nebývá samozřejmostí. Jmenovitě děkujeme p. Djemaielovi Ameurovi. Díky němu a jeho kolegům nás ani nenapadlo, že bychom se šli najíst a napít někam jinam :-) Vřele doporučujeme.

Luboš a Maruška / 21.05.2019 - 14:58

Pobyt v hotelu byl skvělý, jídlo vynikající a personál velmi vstřícný.

René a Lenka / 07.05.2019 - 16:29

Krásný hotel, perfektní služby, skvělá kuchyně...no prostě bylo nám u vás fajn a rádi se určitě někdy vrátíme. Doporučujeme všem a ještě jednou díky.

Jiří a Hana / 06.05.2019 - 18:11

Víkend ve Vašem hotelu byl velmi příjemný. Oceňujeme velký, stylově zařízený pokoj, výbornou kuchyni i velmi ochotný personál. Rádi doporučíme známým a rádi se k vám vrátíme.

Mirek a Hana / 06.05.2019 - 11:38

Víkend ve Vašem hotelu byl velmi příjemný. Oceňujeme velký, stylově zařízený pokoj, výbornou kuchyni i velmi ochotný personál. Rádi doporučíme známým.

Aleš / 16.04.2019 - 11:57

Vážená paní Michlová, vše bylo naprosto v pořádku. I má paní byla velice ( mile ) překvapena kvalitou Vašich služeb. Především Vaše restaurace je vynikající. Při našem nedělním odjezdu jsem u Vás zakoupil také nádhernou zelenou vázu na květiny jako dar mé ženě. Počítám s tím, že se k Vám rádi zase vrátíme. S úctou A.V.

Stránky